STELLA’S LAST WEEKEND
1 listopada 2018
Kler
1 listopada 2018

American Dresser

Film reżysera Carmine Cangialosi, opowiada o życiu oraz żalu. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Gina Gershon, Jeff Fahey, Kathrine Narducci, Keith David, Penelope Ann Miller, Rob Moran, Bruce Dern oraz Tom Berenger.

Podróż

Tom Berenger gra w filmie Americam Dresser główną rolę – Johna Moore’a, weterana z Wietnamu, który ma spory problem z piciem alkoholu oraz kłopotliwe relacje z dwiema swoimi dorosłymi córkami, które nie poprawiają się nawet po śmierci żony jego żony (w tej roli Gina Gershon). Kiedy John odkrywa list, który żona ukrywała przed nim, natchnie go to, aby odkurzyć motocykl i odbyć podróż z Long Island do Oregonu. Jego przyjaciel Charlie, poważnie chory i mierzący się z możliwą amputacją nogi, w poszukiwaniu ostatniej przygody swojego życia, postanawia wybrać się razem z nim. Wkrótce obaj mężczyźni wybierają jeszcze jednego towarzysza: Williego – tajemniczego włóczęgę. Mężczyźni wdają się w bójkę, śpią pod gołym niebem oraz wchodzą w konflikt z prawem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok