DC SUPER HERO GIRLS- LEGENDY ATLANTYDY
5 listopada 2018
I Still See You
12 listopada 2018

Chwyć życie za włosy

Pracująca w branży reklamowej kobieta przeżywa kryzys miłosny. Pewnego dnia goli włosy i całkowicie zmienia swoje życie.

Niezwykle realistyczny film, który nie zawiedzie widzów

Życie Violet Jones (w rolę, której wcieliła się Sanaa Lathan), zaczyna się walić. Z pomocą przychodzi jednak pewien mężczyzna, który sprawia, że kobieta zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na życie. Violet jest wręcz kobietą idealną, która nie czeka na księcia z bajki, a zdobywanie mężczyzn wychodzi jej całkiem nieźle. Nie potrafi ona jednak pchnąć swojego związku na kolejny stopień. W momencie, gdy jej chłopak wyznaje, iż nie chce się z nią żenić – kobieta postanawia się z nim rozstać i całkowicie zmienić swoje życie. Bohaterka postanawia zgolić swoje włosy i od tego momentu zaczyna się walka o zrozumienie oraz akceptację innych, a także o zaakceptowanie siebie samej. Film stara się łapać wszelkie stereotypy oraz pokazuje, żeby nie oceniać innych ludzi po ich wyglądzie czy pozycji społecznej.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok