VENOM
4 listopada 2018
Chwyć życie za włosy
10 listopada 2018

DC SUPER HERO GIRLS- LEGENDY ATLANTYDY

Szukasz filmu dla dziecka, który w 100% wciągnie was w swoją fabułę? Pełnometrażowy, Animowany film DC Super Hero Girls: Legendy Atlantydy na pewno nie zawiedzie waszych oczekiwań. To kolejna część kultowych już Super Hero Girls, które posiadają wyjątkowe supermoce pomocne w ratowaniu świata.  To przygoda, która przyciągnie przed ekran całą rodzinę- nie tylko najmłodszych. Film został wyreżyserowany przez Cecilię Aranovich i Iana Hamiltona i jest tworzony przez wytwórnie Warner Bros, Consumer Products i DC Entertainment.

Film ten to jedna wielka podwodna przygoda, która wciąga niczym morski wir! Księga Legend zostaje wykradziona przez Siren, która jest niezwykle żądna władzy. Siren dzięki trójzębowi oraz Księgi zamierza zostać władczynią Atlantydy oraz zatopić Metropolis. Na ratunek Atlantydzie przybywają niezawodne i waleczne bohaterki Wonder Woman, Supergirl oraz Batgirl. Czy zdołają ją ocalić? Film dostępy jest już na DVD.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok