UCISZYĆ ZŁO
3 listopada 2018
VENOM
4 listopada 2018

Extremity (2018)

Najnowszy film reżysera The Last Shift – Anthony’ego DiBlasi. Scenariusz został napisany wspólnie przez Davida Bonda i Rebeccę Swan. Na ekranie będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Adam Gierasch, Angelique Berry, Ashley Smith, Cam Damage, Chad Rook, Chantal Perron

Mroczna historia

Allison to zmartwiona młoda kobieta, którą nękają wspomnienia o ojcu. Dziewczyna zażywa leki oraz odwiedza terapeutę, wbrew któremu decyduje się na pewien eksperyment, w wyniku którego jest godzinami dręczona a nawet znęcają się nad nią. Nakręcony zostaje film, gdzie Allison wraz z innymi uczestnikami są poddawani ekstremalnym torturom, takich jak bicie, podtapianie czy przymusowa klaustrofobia. Po pewnym czasie kobieta zaczyna uświadamiać sobie, że popełniła błąd, a na nieszczęście dla niej to wszystko staje się coraz gorsze. Extremity to mroczny film, który jak najbardziej zasługuje na swoją nazwę. Jest to opowieść o podjęciu desperackich kroków w celu zmierzenia się z traumą oraz strachem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok