Chwyć życie za włosy
10 listopada 2018
Night School
13 listopada 2018

I Still See You

Dziesięć lat po apokaliptycznym wydarzeniu Veronica otrzymuje groźną wiadomość zza grobu. Łącząc siły z tajemniczym kolegą z klasy, Kirkiem, kobieta schodzi do świata cienia, gdzie zacierają się granice pomiędzy żywymi a umarłymi.

Desperacki wyścig z czasem, aby zatrzymać sprytnego mordercę

Veronica, zwana również Roni, w rolę, której wcieliła się Bella Thorne, to studentka szkoły średniej mieszkającą w małym mieście Illinois niedaleko Chicago. 10 lat temu miało tu miejsce zdarzenie, które stworzyło falę energii, zabijając w ten sposób sporą część populacji świata. Ofiary jednak nie całkiem zniknęły. Ich części wciąż istnieją, jakby nie wiedzieli, że nie żyją. Veronica przyzwyczaiła się już między innymi do codziennej, upiornej obecności ojca przy śniadaniu, który czyta gazetę. Pewnego dnia kobieta z pewnych swoich spostrzeżeń zwierza się Kirkowi (w tej roli wystąpił Richard Harmon), tajemniczemu, niedawno przybyłemu studentowi transferowemu, którego otacza fala plotek o przeszłości.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok