I Still See You
12 listopada 2018

Night School

Nowa, przezabawna komedia niewątpliwie warta obejrzenia. Kevin Hart i producent Will Packer, którzy są partnerami w przebojowej serii Ride Along i Think Like a Man, wprowadzają swój styl do Night School. Komedia od reżysera Malcolma D. Lee (Girls Trip) podąża za grupą nieudaczników, którzy są zmuszeni do uczęszczania na zajęcia dla dorosłych. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak: Anne Winters, Ben Schwartz, Bresha Webb, Brooke Butler, Jacob Batalon, Keith David, Kevin Hart, Mary Lynn Rajskub, Megalyn Echikunwoke, Melissa LeEllen, Rob Riggle, Romany Malco, Taran Killam, Tiffany Haddish.

Film o grupie zmuszonych do uczęszczania na zajęcia dorosłych chcących zdać egzamin GED

Teddy żyje daleko poza zasięgiem swoich możliwości. Pewnego dnia, po przykrym zdarzeniu związanym z pracą, zamiast przyznać się do sytuacji swojej narzeczonej o imieniu Lisa (w rolę której wcieliła się Megalyn Echikunwoke), Teddy okłamuje ją i udaje, że podjął pracę w pewnej firmie finansowej. W rzeczywistości jednak, aby zdobyć tę pracę, będzie potrzebował GED – a jedynym miejscem, w którym może je zdobyć jest jego stara szkoła. Teddy zapisuje się na wieczorny kurs GED, który jest prowadzony przez Carrie.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok