Apostoł
2 listopada 2018
Extremity (2018)
3 listopada 2018

UCISZYĆ ZŁO

Masz ochotę na horror? Zdecydowanie warto wybrać „Uciszyć zło” na straszny, jesienny seans, jeżeli jesteś kinomaniakiem, który lubi się bać. Tytuł oryginalny ekranizacji brzmi Malevolent. Historia została wyreżyserowana przez Islandczyka Olafa de Fleur Johannessona, a w główne postaci wcielili się: Florence Pugh, Ben Lloyd- Hughes i Celia Imre. Film opowiada historię nawiedzonego domu, którego obecna właścicielka, pani Green, nękana jest dziwnymi odgłosami niemal każdej nocy. Okazuje się, iż przed laty dokonano w nim zbrodni na trzech siostrach.

Akcja filmu rozgrywa się w Glasgow w 1986 roku. Do zbadania całej sprawy zaangażowane zostaje rodzeństwo Angeli i Jacksona, które jedynie udaje tropicieli paranormalnych zjawisk. Na miejscu przekonują się jednak, iż sprawa z duchami jest jak najbardziej prawdziwa. Opowieść nakręcona jest na podstawie powieści Evy Konstantopoulos pod tytułem „Hush”. Film dostępny jest na platformie Netflix.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok