Extremity (2018)
3 listopada 2018
DC SUPER HERO GIRLS- LEGENDY ATLANTYDY
5 listopada 2018

VENOM

Ruben Fleischer, reżyser filmy „Venom”, zapewnił nam widowisko, będące nie lada gratką dla miłośników filmów akcji i science fiction. W główne role wcieli się w „Venomie” Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze oraz Reid Scott, a także inni amerykańscy aktorzy. Film przedstawia symbiota Venoma, który wchodzi w ciało i osobowość Eddiego Brocka. Eddi to dziennikarz- człowiek dążący do ujawnienia światu słusznych prawd, często mimo strat w życiu prywatnym, które pojawiają się przez pełne zaangażowanie w pracę.

Eddi będąc dziennikarzem wpadł na trop nielegalnych i niebezpiecznych działań Life Foundation. Firmę prowadzi naukowiec Carlton Drake. Venom jest jednym z eksperymentów tegoż naukowca. Po tym jak wchodzi o w ciało Eddiego, ma moc robienia wszystkiego, czego zapragnie dzięki nabytym supermocom. Sam Eddie ulega urokowi posiadania tychże supermocy, choć symbiot będący w jego ciele to twór nieprzewidywalny i niebezpieczny. Venom na pewno nie rozczaruje, a wręcz przeciwnie- dostarczy widzowi dobrej rozrywki oraz dosłownie „przyklei” do ekranu już od pierwszych minut.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok