Kler
1 listopada 2018
TĘSKNIĄC ZA MIŁOŚCIĄ
2 listopada 2018

WITAJ W RAJU

Szukasz thrillera na jesienny wieczór przed tv? „Witaj w raju” (Welcome home) to propozycja dla każdego, kto lubi ten gatunek filmowy. Film wyreżyserował George Ratliff, znany z takich filmów jak m.in. Joshua, Bulwar odkupienia, Hell House czy The Applicant. W główne role w filmie wcielili się Aaron Paul (znany z roli w serialu Breaking Bad) , Emily Ratajkowski (mająca polskie korzenie) i Riccardo Scamarcio (włoski aktor i producent filmowy).

„Witaj w raju” opowiada historię Bryana i Cassie, którzy próbują ratować swój podupadający związek. Para wynajmuje willę we Włoszech, a ich sąsiadem jest tajemniczy Frederico. Frederico oczarowuje Cassie, a to powoduje między nią a Bryanem coraz ostrzejsze spięcia. Animozje pomiędzy obojgiem są celowo podsycane przez Frederico. Ma to na celu zniszczyć parę kochanków. Jak potoczy się ta historia? Przekonaj się sam siadając wygodnie przed ekranem i nastawiając się na mocne kino.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok